Loading...

neler yapıyoruzneler

popüler hizmetler
sosyal medya yönetimi

firmanızın facebook, instagram, twitter, youtube başta olmak üzere talep edilen tüm platformlarda profil yönetimi yapıyor ve dijital reklamcılık faaliyetleri yürütüyoruz. Biz dijital varlığınızı inşaa edip sürdürürken siz de hem işinize daha iyi odaklanıyor hem de size sosyal medya üzerinden kazandırdığımız gerçek yeni müşteriler ile cironuzu artırıyorsunuz.

[ hemen ara ]
google adwords & seo & sem

pazarlamak istediğiniz ürün ve servisler için reklam kreatifleri oluşturuyor ve bunlara uygun anahtar kelimeler atayarak adwords reklamları yayınlıyoruz. ayrıca seo ve organik seo faaliyetleri ile firmanızın google'da üst sıralarda çıkmasını sağladığımız gibi sem ile de google aramalarda süreli konum satın almaları gerçekleştiriyoruz.

[ hemen ara ]
youtube advertise

firmanız için hazırladığımız spot film, video teaser, animasyon ve slideshowları youtube kanalınıza yüklüyoruz ve talep halinde advertise modülü ile videolarınızdan youtube reklamları oluşturuyoruz. bu sayede youtube kullanıcılarına dinledikleri şarkılar ya da izledikleri videolardan önce gösterilmek üzere firma reklamlarınızı ulaştırıyoruz.

[ hemen ara ]
web tasarım & yazılım

dijital varlığın en temel bileşeni olan web sayfanızı güncel trendlere uygun olarak masaüstü & responsive & mobil uyumlu olarak tasarlıyoruz. tasarladığımız web sayfaları için hosting domain hizmetini de kendimiz sağlıyor, sayfalarınızı kendi sunucumuza yükleyerek zamanında ve profesyonel teknik destek sunuyoruz.

[ hemen ara ]
e-ticaret kurulum & yönetimi

e-ticaret proje ve fikirlerinizi ücretsiz olarak sunduğumuz danışmanlık hizmeti ve bu kapsamda yapılan beyin fırtınaları ile olgunlaştırıyoruz. altyapı yazılımlarını tamamen sizin ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda kendimiz geliştiriyoruz. kurulum yaptığımız gibi talep halinde portal yönetimini de gerçekleştiriyoruz

[ hemen ara ]
google yerel işletme kaydı

işletmenizin google my business kaydını yaparak hem aramalarda yerel işletme girişi olarak çıkmanızı hem de haritalarda görünür olmanızı sağlıyoruz. business modülü üzerinden web sayfaları geliştiriyor sayfanızın trend analizlerini yapıyor ve işyerinizin 360 derece sanal tur çekimlerini haritalara yüklüyoruz.

[ hemen ara ]
prodüksiyon tanıtım filmi & teaser

video prodüksiyon departmanımız ile iş yerinizin drone, jimmy jib destekli olarak çekimlerini gerçekleştiriyoruz ayrıca spot film, video teaser, animasyon, slideshow çalışmaları yapıyoruz. bu çalışmaları youtube kanalınıza yüklüyoruz

[ hemen ara ]
ölçümleme trend analizleri

google my business trend analizleri, facebook, instagram, youtube sayfa istatistikleri, reklam kampanya analizleri ve google analytics kodu ile kapsamlı ölçümlemeler yapıyoruz. yaptığımız ölçümleri size rapor ediyoruz.

[ hemen ara ]
kurumsal kimlik tasarımı

yapmayı düşündüğünüz yeni yatırımlar için marka danışmanlığı ve kurumsal kimlik çalışmaları yapıyoruz. ayrıca mevcut marka ve kurumlarınızın da değerini yükseltmeye dönük ar-ge faaliyetleri yürütüyor ve gerekli uygulamaları yapıyoruz.

[ hemen ara ]